Blog

8 z 10 makléřů nepřežije první rok.

Věděli jste, že 8 z 10 makléřů nepřežije 1. rok svého působení v realitách?

Co je příčinou takto vysokého čísla neúspěchů a jak se bránit, abyste nedopadli stejně? Vidím dvě hlavní příčiny

Za prvé. Realitní činnost je činností volnou bez žádných omezení. Mohou jí proto vykonávat všichni, tedy i ti, kteří pro to nemají žádné kvalifikační předpoklady. Do realitní branže vstupuje hodně lidí, které láká i to, že není potřeba žádný velký vstupní kapitál. Nepotřebujete kupovat žádné zboží, pronajímat si kamenný obchod, stačí vám k tomu počítač, telefon, připojení na internet, nasmlouvat si inzerci na několika realitních serverech, a můžete začít. Navíc jste pánem svého času. Představa vskutku lákavá. Jenže tak jednoduché to není. Většina makléřů, kteří si myslí, že je to takhle jednoduché, a právě těch je většina, brzy narazí.

Druhý důvod je, že realitní makléři často nemají potřebu do svého osobního rozvoje a rozvoje obchodních dovedností investovat, pracují metodou pokus-omyl a po nějaké době se vyšťaví. Kvalitní realitní výcvik může výrazně snížit pravděpodobnost vašeho neúspěchu na trhu.

Absolventi kurzu Realitní profesionál mají mnohem větší šanci na trhu uspět a čísla to dokazují. 7 z 10 makléřů první rok přežije a mnozí už po této době i dobře vydělávají.

Neriskujte svojí kariéru a investujte do tréninku Realitní profesionál i vy. Více informací o kurzu zde>>

Zdroj informací: Business Booster a Sreality.cz. Monitorujeme pohyb makléřů na serveru Sreality.cz a a informace o fluktuacích zpracováváme pomocí systému Business Booster.

 

Leave a Comment (0) ↓