Náš tým

Bc. Petr Podlešák

jednatel

Podnikám od roku 1993. Prvních několik let mé podnikání bylo plné kotrmelců a hledání směru. Dokonce jsem se nechal v roce 1999 na 1 rok i zaměstnat. Tato zkušenost mě však jen utvrdila, že už nikdy nechci být zaměstnancem. Až v roce 2000 jsem se našel. Začal jsem pracovat jako realitní makléř. Zpočátku jsem se zabýval prodejem bytů a v roce 2001 byl vyhodnocen jako nejproduktivnější makléř realitní kanceláře, kde jsem tehdy začínal. Od roku 2002 jsem se zabýval přípravou, akvizicí a prodejem rezidenčních developerských projektů. Celou dobu své makléřské kariéry jsem patřil mezi nejproduktivnější makléře. Od roku 2004 se plně věnuji řízení týmu makléřů. V dubnu 2005 jsem otevřel první kancelář RE/MAX v ČR. Jsem autorem a mentorem tréninkového programu Realitní profesionál, certifikovaným mentorem společnosti Buffini&Company pro Českou republiku a master mentorem programu Sales Power. Rád bych svojí prací přispěl ke kultivaci obchodování s nemovitostmi, rozvoji podnikatelského myšlení a kultury podnikání. Nabízíme proto služby a systémy pro obchodníky. Jsem absolventem Vysoké školy ekonomie a managementu, obor marketing, management.

Václava Holubová

lektorka

Jako realitní makléřka jsem začala kariéru v roce 2006 vstupen do RE/MAXu. Moje obchodní výsledky byly natolik dobré, že jsem se již po roce působení stala mentorem a následně manažerem týmu. V srpnu roku 2008 jsem se stala spolumajitelkou kanceláře RE/MAX Synergy a nyní jsem certifikovaným lektorem tréninkového programu Realitní profesionál.

Nikol Kiššová

lektorka

Podnikám v realitním oboru od roku 2003, začínala jako realitní makléřka v Praze, poté si založila vlastní kancelář v Kolíně a od roku 2008 jsem spolumajitelkou dvou kanceláří RE/MAXu v Kolíně a v Nymburce. Kancelář RE/MAX High Way v Kolíně patří mezi nejlepší kanceláře RE/MAX v ČR. Jsem certifikovaným makléřem dle normy ČSN EN ISO/IEC 17024 a v současné době školím a vedu lidi v realitním oboru k finanční svobodě a úspěchu. V září 2011 jsem se stala certifikovaným lektorem programu Realitní profesionál 1.

Ing. Jan Zachystal, MBA

lektor

Působím na českém realitním trhu od počátku roku 2001, kdy jsem si založil vlastní realitní společnost. Kromě vedení makléřů se od roku 2005 věnuji přípravě a realizaci developerských projektů. V roce 2009 jsem vstoupil do společnosti RE/MAX. V současné době jsem jejím manažerem a zabývám se rovněž vedením vzdělávacích programů pro manažery začínajících kanceláří RE/MAX. Jsem certifikovaným makléřem Asociace realitních kanceláří ČR. Absolvoval jsem Escuela Superior de Marketing y Administración Barcelona, obor podnikový management.

Ing. Miroslav Hodina

lektor

V realitách podnikám od roku 1999, kdy jsem začal jako úvěrový poradce ve stavební spořitelně. Od roku 2000 se již plně věnuji pouze práci realitního makléře. V roce 2003 jsem odkoupil realitní kancelář, kde jsem působil jako realitní makléř a s touto kanceláří jsem v roce 2008 vstoupil do sítě RE/MAX. Za svou realitní praxi jsem se podílel na prodeji více jak 1500 nemovitostí a můj tým je jeden z nejúspěšnějších v RE/MAXu. Jsem certifikovaným makléřem ARK ČR (od roku 2004), CRM ISO/IEC 17024 (od roku 2010) a certifikovaným odhadcem nemovitostí.