Kurzy a semináře

Trénujeme a učíme naše klienty pomocí dlouhodobě osvědčených vzdělávacích systémů těmi nejlepšími lidmi z oboru. Našimi lektory se proto mohou stát pouze lidé, kteří sami patří mezi nejlepší odborníky v oboru, jež učí. Svou kompetenci musí prokázat praktickými dovednostmi v oboru a samozřejmě schopností učit.

Jde nám o dlouhodobé vztahy s našimi klienty a věříme, že náš vzájemný úspěch je a bude vždy založen na opravdu vynikajících službách.

V rámci našich kurzů se nezaměřujeme pouze na rozvoj dovedností spojených přímo s daným tématem, jde nám celkově o rozvoj člověka jako lidské bytosti.

Hodnocení

Realitní profesionál 1

Objevte tajemství úspěšných makléřů. „Realitní profesionál 1“ je unikátní tréninkový program pro začínající realitní makléře. Program je také součástí rekvalifikačního programu „Realitní makléř/ka“ a přispěje vám na něj úřad práce.

Rekvalifikační kurz

 

Obchodní databáze, nejdůležitější aktivum každého obchodníka

Úvodní seminář zaměřený na budování obchodní databáze a databázový marketing.

Budování obchodu na základě referencí

Budování obchodu na základě referencí, práce s obchodní databází

Seminář zaměřený na výuku úspěšných a zároveň nákladově efektivních strategií získávání nových obchodních příležitostí na základě referencí a práce s obchodní databází.

Proces exluzivního náboru nemovitostí

Proces exkluzivního náboru nemovitostí

Seminář zaměřený k získání dovedností vedoucích k uzavření exkluzivní smlouvy a obhájení odpovídající provize.

Překonávání námitek, efektivní argumentace

Trénink zaměřený na zvýšení schopnosti realitních makléřů překonávat námitky, s kterými se setkávají u klientů a jak efektivně argumentovat.

Technologie ve službách obchodníků

Technologie ve službách obchodníků

Seminář zaměřený na zvýšení produktivity obchodníků prostřednictvím vhodných IT nástrojů.

Business Booster

Efektivní práce se systémem Business Booster

Seminář zaměřený na práci se systémem Business Booster a databázový marketing, aneb jak s jeho pomocí budovat obchodní databázi a vytvářet cílené reklamní kampaně.

Power Start pro manažery

Power start pro manažery

Osmidenní úvodní školení do řízení realitní kanceláře a budování týmu. Tento kurz je nabízen exkluzivně manažerům sítě RE/MAX.