Proces exkluzivního náboru nemovitostí

Proces exkluzivního náboru nemovitostí

Pokud se naučíte pracovat pouze exkluzivně, výrazným způsobem zvýšíte efektivitu své práce. Získané dovednosti vám pomohou rozšířit počet prodávajících klientů, vytvářet dlouhodobé obchodní vztahy a získávat kvalitní reference. Vše má v konečném důsledku pozitivní dopad na váš příjem.

Znáte následující situaci? Měsíce pracujete na prodeji nemovitosti, a když se vám konečně podaří nalézt kupce, prodávající vám sdělí, že právě nemovitost prodal konkurenční makléř, anebo že si kupce našel sám. Navíc se může jednat o kupce, který nemovitost objevil díky vašim marketingovým aktivitám, ale rozhodl se prodávajícího kontaktovat sám v domnění, že tak ušetří na provizi. Pokud jste těmito zkušenostmi frustrováni a chcete se naučit pracovat exkluzivně, tento seminář je určen právě vám.

Bez výhradní zprostředkovatelské smlouvy není možno efektivně hájit
zájmy prodávajícího klienta a poskytovat tak vynikající prodejní servis.

Proč? Odpověď na tuto a mnoho dalších otázek se dozvíte v našem semináři.

Seznámíme vás s procesem náboru nemovitost od A do Z. Vysvětlíme vám, proč může být exkluzivní smlouva výhodná nejen pro vás, ale především pro prodávajícího klienta, a jak může zefektivnit vaší práci. Dozvíte se, jak můžete díky exkluzivní smlouvě nemovitost prodat rychleji a přitom pro vašeho klienta dosáhnout vyšší prodejní ceny. To nejdůležitější však je, že budeme společně analyzovat námitky, s kterými se u prodávajících klientů setkáváte, a vybavíme vás arzenálem přesvědčujících argumentů pro jakoukoli situaci. Díky získaným dovednostem se vám podaří přesvědčit mnohem více klientů a získáte exkluzivní smlouvu i tam, kde ostatní makléři neuspějí. Dozvíte se také, jak klienty přesvědčit, aby vám za vaši práci lépe zaplatili.

Jednotlivé body programu:

 • Možnosti prodávajících při prodeji nemovitosti a volba vhodné náborové strategie.
 • Příprava na náborovou schůzku
 • První kontakt s prodávajícím
 • Kvalifikace prodávajícího
 • Průběh náborové schůzky (uvítání, prohlídka nemovitosti, proces vyjednávání, překonávání klientových námitek, dohodnutí podmínek spolupráce, obhájení smysluplné provize a uzavření exkluzivní smlouvy, fotografování, závěr schůzky)
 • Proces budování důvěry a prohlubování vztahu s prodávajícím
 • Nezbytné zásady pro úspěšný nábor, rizika provizního dumpingu a jak mu zabránit
 • Prodávající, jako zdroj budoucích referencí
 • Překonávání námitek prodávajících (prosím připravte si námitky, s kterými se setkáváte)
 • Diskuze, zodpovězení dotazů
 • Bonus: Marketingový systém, jako zdroj nových referencí.

Nejste si jisti, jestli vám seminář pomůže?

Makléři RE/MAX v ČR, kterým tento seminář již několik let nabízíme, ke dni 31.12. 2012 evidovali 85 %všech zalistovaných nemovitostí na prodej exkluzivně.

Lektor: Petr Podlešák

Doba trvání
Jednodenní seminář od 9 do 16 hodin

Cena
1.000,- Kč + DPH
50 EUR.