Realitní profesionál 1

 

Všem vřele doporučuji projít kursem Realitní profesionál, pod vedením naprosto skvělé přednášející Nikol Kiššové. Určitě i díky ní je tento kurs určen pro makléře, kteří se chtějí stát profesionály.

Kdo se do něj přihlásí, může si být jist, že bude v nejlepších rukou člověka, který je naprosto skvělý nejen po stránce realitního byznysu.

Dále si myslím, že je perfektním motivátorem, a určitě Všem pomůže nejen nastartovat svůj realitní obchod, ale dát Vám směr s určitým cílem a dostat z Vás maximum.


Vít Turtenwald

Milá Vendy,

stále těžím z návyků poznatků, které jsem získala Tvým zásadním přispěním na “Profesionálovi 1″ .Dalším přínosem je, že jsme v kontaktu a spolupracujeme s některými spolužáky z Tvého kurzu. Děláš užitečnou a dobrou práci, jsem spokojená, že Ti mohu udělat reklamu!


Veronika Váňová
Mrzí mě, že jsem neabsolvovala školení dříve. :o 

Ivana Knesplová

„Realitní profesionál 1“ je tréninkový program pro začínající realitní makléře. Program je také součástí rekvalifikačního programu, který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Akreditace ke stažení zde>>

Nejlepší výcvikový program pro začínající realitní makléře v České republice.

Tento program jsme vytvořili pro potřeby a rychlý růst začínajících realitních makléřů v České a Slovenské republice. Čerpá z mnohaletých zkušeností nejproduktivnějších realitních makléřů nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Je postaven na znalostech vynikajících trenérů a mentorů při trénování realitních makléřů.

Program se v maximální míře zaměřuje na budování obchodu a dlouhodobých vztahů s klienty.

Jsme si vědomi potřeby začínajících makléřů co nejdříve vydělávat a této skutečnosti je program přizpůsoben. Proto drtivou většinu dovedností, které se makléři učí, ihned aplikují v praxi.

Trénink je veden vždy výhradně lektory, za nimiž stojí prokazatelné, dlouhodobé vynikající obchodní výsledky v pozici realitních makléřů, nikoli teoretici bez zkušeností, jak je bohužel velmi časté.

desky - RP1 - 2014